Vanaf 16 maart zullen er werkzaamheden zijn in verband met de plaatsing van een stikstofscherm aan de N300. Daardoor kan er enige verkeershinder ontstaan.
De N300 (van Landgraaf richting Nuth tussen hectometer 14,8 en 13,0 Li) zal tijdens deze werkzaamheden geopend zijn met één rijstrook. De weg gaat op twee momenten dicht:
- In de nacht (vanaf 19.00 uur tot uiterlijk 7.00 uur) van maandag 16 op dinsdag 17 maart zal de N300 (richting Nuth) gesloten zijn tussen Landgraaf Noord en Brunssum, in verband met het plaatsen van verkeersmaatregelen.
- In de nacht (vanaf 19.00 uur tot uiterlijk 7.00 uur) van donderdag 9 op vrijdag 10 april zal de N300 (richting Nuth) gesloten zijn tussen Landgraaf Noord en Brunssum, in verband met het verwijderen van verkeersmaatregelen.
De toerit Landgraaf Noord richting Brunssum is ten tijde van de werkzaamheden afgesloten (met uitzondering van de hulpdiensten). Het verkeer wordt omgeleid.