N276 tussen N297 en ingang VDL Nedcar


Vanaf maandag 23 juni 07.00 uur tot en met vrijdag 4 juli 18.00 uur wordt het asfalt vervangen op de N276 tussen de N297 en de ingang van VDL Nedcar.

Planning

Vanaf maandag 23 juni 07.00 uur tot en met vrijdag 4 juli 18.00 uur werken wij tussen hectometerpaal 19,9 en 20,8 in Nieuwstadt.

Bereikbaarheid

  • Fietsers en wandelaars worden in deze week plaatselijk omgeleid. Dit wordt middels bebording aangegeven. Zij ervaren mogelijk enige hinder doordat de fietspaden nu tweezijdig worden gebruikt.
  • Hulpdiensten rijden, een vooraf afgestemde route, over het fietspad. Dit staat ook aangegeven met gele borden.
  • Er komt een grootschalige omleiding voor het overige verkeer via de A2.
  • Direct aanwonenden zijn van 23-06-2025 t/m 27-06-2025 met de auto bereikbaar via het fietspad vanuit Sittard. Zij ontvangen van ons een bewonerskaart waarmee de verkeersregelaar hen doorlaat. Vanaf 28-06-2025 zijn de direct aanwonenden weer bereikbaar via de hoofdrijbaan vanuit Sittard. De rijrichting naar Susteren blijft gesloten t/m 04-07-2025.
  • Verkeer van en naar VDL Nedcar, Mitsubishi Motors en Katoen Natie volgt een speciale omleidingsroute omdat de Mitsubishi Avenue afgesloten is voor al het motorverkeer.

Waar is het afgesloten?

Werkvak N276 HM 19,9 t/m 20,8 Nieuwstadt

Werkzaamheden N276 tussen N297 en ingang VDL Nedcar jpg

Verdere informatie

Wij begrijpen dat onze werkzaamheden overlast en hinder kunnen veroorzaken. Zo kan de reistijd van u of uw gasten iets langer zijn dan normaal, wij vragen u hier rekening mee te houden.

Heeft u vragen, stel ze gerust! Voor opmerkingen, suggesties en klachten kunt u contact opnemen met onze omgevingsmanager Monique van Kilsdonk, via e-mail [email protected] of telefoonnummer 06-29036412. U kunt ook mailen naar ons algemeen e-mailaccount [email protected].

Calamiteiten

Bij calamiteiten kunt u direct contact opnemen met onze calamiteitentelefoon op nummer 06-50226375.

Wilt u de werkzaamheden op de voet volgen?

Download dan de BouwApp.
Via de BouwApp blijft u op de hoogte van het werk, eventuele overlastmomenten en andere ontwikkelingen op de bouwplaats. Ook kunt u makkelijk en snel contact met ons opnemen als u vragen of opmerkingen heeft.

  1. Download de gratis BouwApp in de Apple- en Google app stores.
  2. Zoek in de app naar “Groot onderhoud verhardingen provincie Limburg” of scan de QR-code.
  3. Open het project en klik op ‘volgen’.
  4. Onder het kopje deelprojecten ziet u alle projecten die wij in Limburg komende periode gaan uitvoeren. Mocht er een ander deelproject bijzitten waarvan u op de hoogte wilt blijven druk dan op de aparte pagina ook nog een keer op ‘volgen’.
  5. Selecteer de doelgroep waaronder u valt bijvoorbeeld ‘omwonenden’ of ‘reiziger.