Subsidie Versterken kwaliteit toeristisch aanbod (Nadere subsidieregels Versterken kwaliteit toeristisch aanbod)
Voor wie
Voor ondernemingen in de toeristische sector en zzp’ers die aantoonbaar de afgelopen drie jaar professioneel hebben gewerkt in de toeristische sector.
Waarvoor
Voor projecten die de kwaliteit van het toeristisch aanbod in Limburg verhogen. Het project moet inspelen op de vraag van morgen. U werkt in het project samen met andere ondernemers en organisaties aan een vernieuwende Product-Markt-Partner-Combinatie (PMPC). Een PMPC is een toeristisch-recreatief product van samenwerkende ondernemers en/of organisaties.
Er zijn twee soorten projecten mogelijk:
- Het opstellen van een businesscase.
- Het realiseren van een PMPC op basis van een uitgewerkte businesscase.
Voorwaarden om een subsidie te kunnen krijgen zijn onder andere:
- U gebruikt de subsidie om een businesscase voor een PMPC op te stellen of om een PMPC op basis van een businesscase te realiseren.
- Er is samenwerking tussen minstens twee partners, waarbij een koppeling wordt gelegd tussen ofwel de dag- met de verblijfsrecreatie, ofwel de toeristische sector met één of meer andere sectoren.
- Ten minste één samenwerkingspartner is een onderneming of zzp’er uit de toeristische sector.
- De PMPC waarvoor de businesscase wordt opgesteld of die wordt gerealiseerd, is vernieuwend.
- De PMPC is gericht op het aantrekken van extra bezoekers naar Nederlands Limburg en/of het aantrekken van extra bestedingen in Nederlands-Limburg.
Bij een subsidieaanvraag voor het opstellen van een businesscase geldt verder als specifieke voorwaarde dat de businesscase wordt opgesteld door een externe deskundige.
Bij een subsidieaanvraag voor het realiseren van een businesscase gelden verder als specifieke voorwaarden:
- Ten minste twee van de samenwerkingspartners dragen ten minste 20% van de subsidiabele kosten bij.
- De PMPC is economisch haalbaar en toekomstbestendig. Dit moet blijken uit de businesscase.
Let op: u mag nog niet gestart zijn met de activiteiten wanneer u een aanvraag indient.
Voor de volledige voorwaarden adviseren wij u naar de volledige tekst van de regeling te kijken.
Uiterlijk 30 april 2019 moet de aanvraag door de Provincie zijn ontvangen.
Tot 1 mei 2019.
Als u subsidie aanvraagt voor het opstellen van een businesscase moet u samen met het aanvraagformulier een ondertekende offerte van de externe deskundige meesturen.
Als u subsidie aanvraagt voor het realiseren van een PMPC moet u samen met het aanvraagformulier een uitgewerkte businesscase en een ingevuld begrotingsformat meesturen.
Het subsidieplafond geeft aan hoeveel geld er in totaal voor alle aanvragen beschikbaar is in een bepaalde periode. U vindt het in het actuele overzicht van subsidieplafonds.
De inhoud van de informatie op deze pagina is met zorg samengesteld. Deze informatie kan echter afwijken van wat er in de subsidieregeling is opgenomen. Bekijk daarom de volledige tekst van bijgevoegde subsidieregeling voor alle criteria, voorwaarden en verplichtingen. Mochten er zich onverhoopt afwijkingen voordoen tussen de informatie op deze pagina en wat er in de subsidieregeling staat, dan moet u uit gaan van de tekst in de subsidieregeling. De tekst in de subsidieregeling is leidend.