CDA


De CDA heeft 11 zetels in de Provinciale Staten van Limburg. Neem contact op met mevr. Werrij-Wetzels(fractievoorzitter) voor meer informatie over de CDA fractie van Limburg.

Mariska Werrij-Wetzels

werrij-wetzels

Fractievoorzitter

Mobiel: 06-20901787 
E-mail: mariska.wetzels@gmail.com 
E-mail: m.werrij@prvlimburg.nl

Jeu Titulaer

Titulaer

Vicefractievoorzitter

Mobiel: 06-51357711 
E-mail: jeu.titulaer@home.nl 
E-mail: mjj.titulaer@prvlimburg.nl

Geert Frische

Frische

Statenlid

Telefoon: 0475-464741
Mobiel: 06-47029789 
E-mail: ghcfrische@hotmail.com 
E-mail: ghc.frische@prvlimburg.nl

Johan Geraats

Geraats

Statenlid

Mobiel: 06-55306999
E-mail: mts.geraats@hetnet.nl 
E-mail: jml.geraats@prvlimburg.nl

Sara Giesen-Cox

Giesen-Cox

Statenlid

E-mail: smw.cox@prvlimburg.nl

Frans Heldens

Frans Heldens CDA

Statenlid

Telefoon: 077-4742463
Mobiel: 06-54371868
E-mail: ftm.heldens@prvlimburg.nl

Maud Hermans

Maud Hermans

Statenlid

Mobiel: 06-44686685 
E-mail: mjthermans@live.nl 
E-mail: mmjt.hermans@prvlimburg.nl

Hennie Nillesen-van Lammeren

Nillesen-van Lammeren

Statenlid

Telefoon: 0485-342850
Mobiel: 06-10096936
E-mail: hennie.nillesen@kpnmail.nl  
E-mail: h.nillesen@prvlimburg.nl

Max Ruiters

Ruiters

Statenlid

Telefoon: 045-7850599
Mobiel: 06-46117342
E-mail: max.ruiters@ziggo.nl  
E-mail: mpp.ruiters@prvlimburg.nl

Rudy Tegels

Rudy Tegels CDA

Statenlid

Mobiel: 06-53636620
E-mail: info@rudytegels.nl  
E-mail: rjj.tegels@prvlimburg.nl

John Verhoijsen

Verhoijsen

Statenlid

Telefoon: 077-3076038
Mobiel: 06-21244045
E-mail: john@verhoijsen.nl  
E-mail: mlm.verhoijsen@prvlimburg.nl