Maak kennis met Provinciale Staten


Statenfracties, Voorzitter en griffier

CDA

Mariska Werrij-Wetzels

Mariska Werrij-Wetzels

Marlou Absil

Marlou Absil

Mirjam Depondt-Olivers

Mirjam Depondt-Olivers

Geert Frische

Geert Frische

Johan Geraats

Johan Geraats

Emma Palmen

Emma Palmen

Rudy Tegels

Rudy Tegels

Ingrid Voncken-Janssen

Ingrid Voncken-Janssen

Wouter IJpelaar

Wouter IJpelaar

Forum voor Democratie

Simone Kerseboom

Simone Kerseboom

Ruby Driessen

Ruby Driessen

Hans Reuser

Hans Reuser

Cees van der Sande

Cees van der Sande

Bart Smeets

Bart Smeets

Marcel Thewissen

Marcel Thewissen

Nico Vincken

Nico Vincken

PVV

Rene Claassen

René Claassen

Roel van Bijnen

Roel van Bijnen

Roger Ernst

Roger Ernst

Lei Hermans

Lei Hermans

Charline Jimenez Hastenrath

Charline Jiménez Hastenrath

Bart Megens

Bart Megens

VVD

Karin Straus

Karin Straus

Leon Bastiaans

Leon Bastiaans

Teun Heldens

Teun Heldens

Dries Lodewijks

Dries Lodewijks

Herman Nijskens

Herman Nijskens

SP

Marc van Caldenberg

Marc van Caldenberg

Yolanda Claessens-Schepers

Yolanda Claessens-Schepers

Rene van der Valk

René van der Valk

Jorge Wolters Gregorio

Jorge Wolters Gregório

GroenLinks

Thea Jetten

Thea Jetten

Pepijn Baneke

Pepijn Baneke

Kathleen Mertens

Kathleen Mertens

Andy Rossel

Andy Rossel

PvdA

Jasper Kuntzelaers

Jasper Kuntzelaers

Aleida Berghorst

Aleida Berghorst

Lianne Schuuring

Lianne Schuuring

D66

Leon Vaessen

Leon Vaessen

Marlou Jenneskens

Marlou Jenneskens

Hans Teunissen

Hans Teunissen

LOKAAL-LIMBURG

Raimond Franssen

Raimond Franssen

Henk van der Linden

Henk van der Linden

Partij voor de Dieren

Pascale Plusquin

Pascale Plusquin

Peter Loomans

Peter Loomans

50PLUS

Anne Marie Fischer-Otten

Anne Marie Fischer-Otten

Voorzitter en waarnemend griffier

Gouverneur Theo Bovens

Theo Bovens

Alexander Pregled

Alexander Pregled

Zitplaatsen en zetelverdeling

Burgercommissieleden

Frans Heldens (CDA)

CDA, Frans Heldens

Claudia Bisschops (CDA)

CDA, Claudia Bisschops

Kees Schaapveld (Forum voor Democratie)

Forum voor Democratie, Kees Schaapveld

Roel Westhoff (Forum voor Democratie)

Forum voor Democratie, Roel Westhoff

Patrick Crijns (PVV)

PVV, Patrick Crijns

Dennis Grippeling (PVV)

PVV, Dennis Grippeling

Peter Elbers (VVD)

VVD, Peter Elbers

Sabine Koopman-Lyon (VVD)

VVD, Sabine Koopman-Lyon

Lizette Lemmens-Graus (GroenLinks)

GroenLinks, Lizette Lemmens-Graus

Odin Westen (GroenLinks)

GroenLinks, Odin Westen

Omar El Attal (PvdA)

PvdA, Omar El Attal

Ron Piepers (PvdA)

PvdA, Ron Piepers

Nienke Vennik (D66)

D66, Nienke Vennik

Hans van Wageningen (D66)

D66, Hans van Wageningen

Leon van den Beucken (LOKAAL-LIMBURG)

LOKAAL-LIMBURG, Leon van den Beucken

Delano Lankhorst (LOKAAL-LIMBURG)

LOKAAL-LIMBURG, Delano Lankhorst

Indra Gesink (Partij voor de Dieren)

Partij voor de Dieren, Indra Gesink

Anne Hanssen (Partij voor de Dieren)

Partij voor de Dieren, Anne Hanssen

Jo Paas (50PLUS)

50PLUS, Jo Paas

Marcel Richter (50PLUS)

50PLUS, Marcel Richter